• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

İSVİÇRE ALPLERİ (Ahşap Dağ Evlerinde Konaklama)
Alp Treniyle İsviçre Dağ Kasabaları

SADECE MATİLDA’DA özel bir rotayla gerçek bir İsviçre Alpleri keşfi.. Alp treniyle İsviçre dağ kasabalarına yolculuk ve Alp köylerinin ahşap evlerinde konaklama.. Milka ineklerinin gezdiği yaylalarda yürüyüş.. Baş döndüren zirvelerden masal vadilere adımlar.. Sonsuz çeşitlikte çiçek kokuları ve çayırlar.. Sulara yansıyan dağ silsileleri.. Yeşil ve mavinin ahenkli dansı.. Bulutlar arasında Heidi’nin mutfağı.. Kıvrımlı orman patikaları.. Sallanan sandalyelerde kahve keyfi.. İsviçre Alplerinde yürüyüş ve gerçek üstü bir deneyim..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
PİRENELER
Biraz Fransa Biraz İspanya

Fransa ve İspanya sınırını çizen Pirene sıradağları.. Derin vadilerle ayrılan dağ yollarında benzersiz bir rota.. Kendine özgü bir mimari ve sadece birkaç ailenin yaşadığı köyler, kasabalar.. Usulca akan dereler, taş köprüler ve yemyeşil tepeler.. II. Dünya Savaşı’nda Nazi işgalinden kaçan Yahudi ailelerin saklı ‘Özgürlük Yolu’nda adımlar.. Kır evlerinde ve dağ kulübelerinde konaklama.. Pireneler’de Zirve Yürüyüşü: Certascan Dağı.. Cardos Vadisi’nden Tavascan’a göğe asılı dağlar, göller ve vadileriyle adım adım Pireneler..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
FİYORTLARIN ARASINDA
Norveç Fiyortları Viking Yolu

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Viking Yolu ve Kral Sverre’nin ayak izinde Sverrestigen.. Norveç fiyortlarının en sıra dışı rotası Pulpit Kayası.. Yerel uzman liderliğinde işaretsiz parkurlarda adımlar.. Sadece fotoğraflarda görülebilen fiyort manzaralarının tam kalbine yolculuk.. Kanolarla Saklı Koy Lysefijord.. Folgefonna Buzulunu geçiş.. Efsanevi Trolltunga Kayalıkları.. Voss patikaları ve zümrüt ormanlar.. Fiyort gemisiyle Stavanger’den Bergen’e yolculuk.. Fiyortlar arasında bir Norveç keşfi..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
DOLOMİT ALPLERİ
Başka Bir Doğa Başka Bir İtalya

Alp eteklerinde UNESCO mirası Dolomit Dağları.. Eşsiz manzaralarıyla Kuzey İtalya yaylaları ve çizmenin bilinmeyen yüzü.. Dünyanın en güzel manzaraları arasında görülen İtalya Alpleri Dolomitler.. Nefes kesen zirveler, heybetli masifler, zümrüt yeşili yaylalar.. Mistik Ladin dili.. Harmanlanmış İtalyan, Alman ve Avusturya kültürü.. Kral Laurin’in Gül Bahçesi Rosengarten.. Gizemli dağ efsaneleri.. Çam kokulu kasabalar ve ağaç oymacılığı.. Avrupa’nın en büyük Alp platosu Alpe di Siusi.. Başka bir doğa başka bir İtalya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
LETONYA PAGAN YOLU
Sihirli Leton Ormanları ve Pagan Köy Gelenekleri

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA yeşil cennet Letonya ve sihirli ormanlarda pagan yolu.. Gizemli geleneklerle dolu mistik bir rota.. İlginç festivaller, büyülü yürüyüşler ve binlerce yıllık inançlar.. Fallar, kehanetler ve cadı hikayeleri.. Çam ağaçları ve kumsallarla çizilmiş nehir kıyıları.. Orman evlerinde konaklama.. Odun ateşinde somon ve mitolojik kamp sohbetleri.. Saklı bir doğa, antik harabeler, ahşap tahtlar ve Ortaçağ izleri.. Kadim doğa dinlerinin izinde esrarengiz Letonya ve tabiatta yeniden doğuş..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ENDÜLÜS'Ü YÜRÜMEK
Mağribi Köyleri ve Sierra Nevada Dağları

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’da İspanya’nın en yüksek dağları ve en yüksek köyleri.. Endülüs’ün eski sakinleri Mağribi kasabalarında keşif.. Sierra Nevada Dağları’nda vahşi yaşam.. Alpujarra’nın bembeyaz köyleri.. Yüzlerce yıllık kaya ve mağara oluşumları arasında adımlar.. Yüksek zirvelerde karlı tepeler ve kuşbakışı Endülüs.. Vadi ve nehir geçişleri.. Trevelez’den La Cebadilla’ya, Busquistar’dan Mecina Fondales’e Dağlık İspanya ve en çarpıcı Mağrip mimarileri arasında Endülüs’ü yürümek..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten