• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

SUDAN
Kara Firavunlar Ülkesi

Mısır piramitlerinden daha fazlasına sahip kara firavunlar ülkesi Sudan.. Çöl ortasında geleneksel mimari ve lükse bürünen piramit manzaralı geceler.. Gün batımında zikreden rengarenk dervişler.. Nil vadisinin gizemli krallığı Nübye.. Çözülemeyen hiyeroglif yazıtlar, Sahra’nın sırları, tapınaklar ve ritüeller.. Kuş medeniyetinin izleri.. Siyah koni tepelerin ardında Bisharin göçebeleriyle buluşma.. Eski Dongola ve Kutsal Dağ Jebel Barkal.. Efsanevi Meroe piramitleri.. El Kurru kral mezarları.. Bilinmeyen Afrika Sudan ve kara firavunlar..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
CEZAYİR SAHRASI
Deve Sırtında Büyük Sahra Kervanı (Tuaregler ile Gerçek Çöl Kervanı)

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA tur operatörlerinin nadiren düzenlediği ve dünyada çok ender gerçekleştirilen Cezayir Sahrasına destansı bir serüven.. Dünyanın en büyük çölü Büyük Sahra’nın derinliklerine deve üstünde gerçek bir kervan yolculuğu.. Yer ve yön kavramlarının kaybolduğu uçsuz bucaksız boşlukta bir hafta.. Çölün mavi insanları Tuaregler.. Derin bir sessizlik ve yıldızlar altında çöl çadırlarında konaklama.. Her köşesinde ayrı bir heyecan her kum tanesinde macera dolu büyülü rota..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ANTİK MISIR ve NİL VADİSİ
Mısır Bilimci Perihan Sadıkoğlu Danışmanlığında Antik Mısır ve Ni Nehri

Dünyanın en eski ve en görkemli uygarlığının izleri.. Gizemli firavun mezarları ve sırlarla dolu tapınaklar.. Efsanevi Giza piramitleri.. Nübyeliler’den Kıptiler’e antik kavimler.. Nil Nehri’nde dört gece.. Luxor’dan Edfu’ya Krallar Vadisi.. At arabalarıyla Horus Tapınağı.. TÜRKİYE’DEN İLK KEZ Mısır sufilerinin izinde El Moez ve sema ritüelleri.. Rengarenk Nübye köyü ve çalgı çengi.. Mısır’ın deniz kızı İskenderiye.. Memfis ve ilk piramit Sakkara.. Mısır bilimci Perihan Sadıkoğlu’nun danışmanlığında Antik Mısır ve Nil Nehri..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
GİZEMLİ FAS
Egzotik Akdeniz Mistik Afrika (Riad Konaklaması ve Fas Gurmesi)

Marakeş’in otantik riad evlerinde konaklama.. Oryantal bir atmosferde romantizm ve tarihi bir estetik.. Fas gurmesi: Harira, Tajin, Chermoula balık ve Argan yağlı Amlou.. Marakeş’te yılan oynatıcıları ve falcılar.. Dar ve gizemli sokaklar.. Yer mavi gök mavi Şafşavan.. Tamri’nin ağaç tırmanan keçileri.. Tarihi Fes tabakhaneleri.. Afrika’da Akdeniz esintisi Suvayr.. Deve sırtında Ait Ben Haddou ve berberiler.. Çölün Kapısı Ouarzazate ve Sahra Çölü kervan yolları.. Rabat’tan Meknes’e Fes’ten Kazablanka’ya gizemli Fas..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
MAVİ BEYAZ TUNUS
Kartaca'dan Roma'ya Afrika (Lüks ve Geleneksel Riad Konaklaması)

Akdeniz rüzgarlarından çöl sıcaklığına, Mağribilerden Antik Roma’ya Afrika’nın bambaşka yüzü.. Hannibal’ın öyküsü.. Sahra’ya açılan kapı Douz.. Çöl altında Matmata.. Tatavin çöl sarayları.. Ksar Hadada’nın esrarengiz evleri.. Star Wars film mekanları.. Seyyahlardan alimlere Kayravan.. Arap mistizmi.. Akdeniz mutfağı ve Berberi yemekleri.. Çöl ortasında ki Roma El Jem.. Akdeniz incisi Susa.. Bardo’nun mozaikleri.. Mavi beyaz Sidi Bou Said.. Kartaca’dan bugüne bir Afrika mirası..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten