• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

Tailormade
KARLAR ALTINDA TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ (MATİLDA ÖZEL SEFERİ)
Kızıl Yıldızlı Gerçek Tren Gerçek Sibirya

TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ İLE kış zamanı gerçek bir Sibirya deneyimi.. Yeni yıl ve kış boyunca Baykal Gölü kıyısında şale keyfi.. Dünyanın üçte birini keşfedeceğimiz unutulmaz bir seyahat.. Sibirya kurtları ile donmuş sularda kızak macerası.. Saklı Sovyet tarihi ve Çarlık Rusya’nın izleri.. Uçsuz bucaksız stepler, Yenisey Nehri ve ahşap evlerle süslü kasabalar.. Karlar arasından geçen gerçek kızıl yıldızlı ekspres.. Rusya’dan Tataristan’a, Ural dağlarından donmuş Baykal gölüne destansı yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
SVALBARD
Kuzey Kutbunda Altı Ay Gündüz Altı Ay Gece

Avrupa’nın bittiği ada Svalbard ve 78° kuzey enleminde son medeniyet.. Kar motorlarıyla kutup ayıları safarisi.. Arktik okyanusunda kambur balinalar.. Husky kızaklarıyla karlı ormanlar.. Günün her anında kuzey ışıkları.. Beyazın maviye karıştığı buzdan dünya.. Kıyamet projesi Norveç Tohum Ambarı.. Kanolarla fiyortlar.. Donmuş topraklarda vahşi yaşam.. Kaşif Willem Barentz’in izinde kulübe keyfi ve Aurora altında Ren geyiği yahnisi.. Kuzey Kutbunda 6 ay gündüz 6 ay gece Svalbard..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
GRÖNLAND ve İZLANDA
Arktik Keşif Yolculuğu

ULTRA LÜKS KEŞİF GEMİSİNİN SUITE KABİNLERİNDE İzlanda’dan Grönland’a Arktik keşif yolculuğu.. Grönland’ın mavi beyaz buzullarını İzlanda’nın yeşil vadileriyle buluşturan efsane rota.. Prince Christian Sound boğazını geçiş ve Kuzey Kutbunun kutsal töreni.. Viking çağına zaman yolculuğu.. İskandinav mimarileri, Eskimo gelenekleri ve Nordik kültürü.. Issız fiyortlara zodyak safarileri ve buz dağları arasında kayaking.. Balina gözlemleri ve vahşi yaşam.. Kuzey Atlantik uçuşu ve Arktika’nın ilüzyonist yansımaları..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ALASKA'DA KIŞ ve KUZEY IŞIKLARI
Kuzey Işıkları Altında Alaska Son Sınır (Dallas Seavey ile Husky Safarisi)

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Alaska’nın efsanevi şampiyonu Dallas Seavey ile karlı tayga ormanlarında Alaska kurtları safarisi.. Dallas Seavey ve son şampiyon husky kurtlarıyla karla kaplı huş ve ladin ağaçları arasında kızak turu.. Her gece farklı kuzey ışıkları resitali.. Baş döndüren bir yolculuk Alaska Vahşi Yaşam Ekspresi.. Kuzey Kutup Dairesi üzerinde uçuş ve Yukon nehri vadisinden Brooks sıradağlarına Trans-Alaska.. Chena kaplıcaları.. Kuzey Işıkları altında Alaska Son Sınır..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KLASİK ANTARKTİKA
Ana Karada Bir Hafta (Antarctic Airways Özel Uçuşu ile Anakaraya İniş)

ANTARCTICA21 Türkiye Tek Yetkili Satış Temsilcisi MATİLDA TRAVEL ile Antarktika’da bir hafta.. Magellan Boğazı kıyısındaki ANTARCTICA21 kaşifler evi ve dünya kaşifleriyle buluşma.. Sıra dışı bir uçuş: Antarctic Air ile King George.. Uzman kutup rehberleriyle kara keşifleri ve Antarktik yaşamın izinde çarpıcı sunumlar.. Gerlache boğazından Penola geçidine kristal yolculuk.. Fiyortlarda kayaking.. Doğanın mucizesi Antarktik dağları eteğinde kar yürüyüşü snowshoe.. Doya doya Antarktika..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KÜÇÜK DÜNYA İZLANDA ve DANİMARKA
Viking Atlasından Ateş ve Buz Ülkesine

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’da İzlanda’lı balıkçılar ile Kuzey Atlantik ve gurme deneyimler.. Yine SADECE MATİLDA’da İzlanda atları sırtında volkanik arazi keşifleri.. Fiyortlarda tekne ile 360° kuzey ışıkları.. Reynisfjara’nın kara kumları ve masal köyü Vik.. Gulfoss ve Skogafoss şelaleleri.. Cazibeli kaplıca Mavi Lagün.. İkonik uçak enkazı.. Vikingler’in izinde Danimarka.. Dumanı tüten volkanlar, buz dağları ve sisli gayzerler.. Efsanevi Elmas Sahili.. Bu gezegene ait olmayan ayrı bir dünya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
YAKUTİSTAN
Dünyanın En Soğuk Yolculuğu (-72°C’de Seyahat)

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA dünyanın en soğuk yolculuğu ve -72°C derecede Yakutistan.. Sıra dışı bir bir keşif, sınırları zorlayan bir seyahat.. Dünyanın en soğuk köyü Oymyakon ve akıllara durgunluk veren buz deneyimleri.. Yakut Türkleriyle konaklama.. Chochur Muran’da gurme.. Soğuk Kutup ve gök tanrıcı Yakutların kış tanrısı Gış Kağan.. Indigirka nehrinde yüzme.. Saka köyleri ve gizemli Türk mitolojisi.. Poslar içinde Ren geyiği safarileri.. Yakut atları.. Gulag ve Stalin’in Kemikler Yolu.. Kış zamanı donmuş krallık..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
LAPONYA
Finlandiya Lapland (Buz Kıran Gemisi Arktik Safarisi ve Igloo Konaklaması)

Kuzey Finlandiya’nın karla kaplı tabiatı ve Arktik yaşam.. Kemi Buz Kıran Gemisi ile nefes kesen kutup macerası.. Karlı patikalarda Ren geyiği kızakları ve bembeyaz ormanlarda husky safarileri.. Noel Baba’nın köyü Santa Claus.. Kar motorları ile Kuzey Işıkları.. Şamanik ritüeller ve Sami kültürü.. Ounasvaara’nın ahşap kulübelerinde geleneksel Kota Gecesi.. Buz otelde deniz kenarı İgloo konaklaması.. Fin usulü odun ateşinde tütsülenmiş somon ve Laponya’ya özgü ünlü Ren Geyiği yahnisi.. Rovaniemi’den Kemi’ye Finlandiya Lapland..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
GÜNEY KUTUP DAİRESİ ve ANTARKTİKA
Dünyanın Dibine Yolculuk (Antarctic Airways Özel Uçuşu ile Anakaraya İniş)

ANTARCTICA21 Türkiye Tek Yetkili Satış Temsilcisi MATİLDA TRAVEL ile bir kez deneyimlenebilecek sıra dışı bir seyahat Güney Kutup Dairesi.. Keşif gemisiyle gizemli buzullar atlası.. 24 saat gündüzü 24 saat geceyi yaşamak.. Pasifik-Atlantik Çanağından Antarktika’ya yerkürenin en sıra dışı rotası.. Zodyak botlar ile Güney kutbunun erişilemeyen bölgeleri.. Buzlu fiyortlar ve görkemli buzdağları.. Güney Sheetland.. Uzman keşif ekibi ile Antarktika ana kara yürüyüşleri.. Sınırları zorlayan efsane yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
KAMÇATKA
Pasifik'in Ateş Çemberi

Pasifik’in ateş çemberi Kamçatka ve üç yüz volkanlı diyara nefes kesen bir keşif.. Özel helikopter ile Kurile kıyılarında Kamçatka ayıları safarisi.. Yanardağ dumanının volkanik gürültülere karıştığı Avacha volkanı zirvesi.. Bystraya nehrinde sakin rafting ve kral somon avı.. Gayzerler vadisi.. Özel tekne ile Rus koyu ve Üç Kardeş Kayalıkları.. Starichkov adasında deniz aslanları ve katil Orca balinaları.. Kamçatka şamanları Koryaklar.. Ksudach krateri.. Khodutka kaplıcaları.. Kamçatka Yarımadası ve Asya’nın külleri..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
YEDİNCİ KITA ANTARKTİKA ve PATAGONYA
Donmuş Tarih (Antarctic Airways Özel Uçuşu ile Anakaraya İniş)

ANTARCTICA21 Türkiye Tek Yetkili Satış Temsilcisi MATİLDA TRAVEL ile sadece bir kaç insanın ayak bastığı topraklar.. Yedinci Kıta Antarktika’ya doğa bilimci rehberler ile büyülü bir keşif.. Penguen kolonileri, kambur balinalar ve deniz kuşları.. Güney Yarım Küre'nin Antarktik dünyası.. Zodyak botlar ile belgesel tadında buzul safarileri.. Ünlü kaşiflerin ayak izleri ve el değmemiş bir tabiat.. Karlı dar geçitlerin ve buz dağlarının ardında bozulmamış bir doğanın baş döndüren cazibesi..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
İSVEÇ LAPONYASI LÜKS AĞAÇ EV KONAKLAMASI
Gerçeküstü Mimari Sıra Dışı Arktik

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA'da doğanın hayal gücüyle buluştuğu efsane deneyim.. İsveç Laponyası ve lüks ağaç evler.. İllüzyonları aratmayan gerçeküstü tasarımlar.. Küp ayna ve ormanla gökyüzünün değişen yansımaları.. Safari rehberi Mikael Sorora ile ayı gözlemi, Sami çobanı Eriksson'lar ile buluşma, İsveçli gurme Eva Gunnare ile Laponya lezzetleri ve Sami sanatçısı Katarina Rimpi ile Ateş Parıltısında Kutsal Ayı Ritüeli.. Finlandiya buz kıran gemisi.. Ağaç içinde huzur, yataklarınızdan kuzey ışıkları..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten