• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

OMO VADİSİ KABİLELERİ
İnsanlığın Başladığı Yer Etiyopya (Geleneksel Habeş Gurmesi)

Boyanmış vücutlar, ilkel kulübeler, savaşçılar ve göçebeler.. Dünyanın en ilginç köşelerinden Güney Etiyopya ve Omo Vadisi’nin rengarenk kabileleri.. Mursi kadınları ve dudaklara takılan kil plakalar.. Ari, Hamır, Dorze, Tsemay, Dassaneç, Sidema ve Konso yerlileri.. Her biri birbirinden ayrı gelenekler.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Habeş gurmesi.. Enfes Etiyopya kahvesi ve ünlü bal şarabı.. Egzotik pazar yerleri.. İnsanlık tarihinin başladığı ülke Etiyopya ve efsanevi Omo Vadisi..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
MASAİ MARA'DA BÜYÜK GÖÇ
Büyük Göç Zamanı Kenya ve Benim Afrika'm (Madaraka Ekspresiyle Mombasa)

SADECE MATİLDA’DA BBC Vahşi Yaşam partneriyle Masai Mara’da büyük göç ve Madaraka ekspresiyle Mombasa.. Dünyanın en muhteşem doğa şovu.. Belgesellerde izlediğimiz vahşi yaşamın içine gerçek bir yolculuk.. Uçsuz bucaksız otlaklar, antilop sürüleri, aslanlar ve dört nala zebralar.. Büyük beşlinin izinde safariler.. Afrika’nın en meşhur kabilesi Masailer ile buluşma.. Savaşçılar, gelenekler ve ritüeller.. Diani ve mercan adası kumsalları.. Masai Mara’dan Mombasa’ya göç zamanı Kenya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
NAMİBYA ve KALAHARİ ÇÖLÜ
Himba ve Buşmanlar'ın İzinde Issız Namibya

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Kalahari’nin çöl avcıları Buşmanlar ile buluşma.. Efsanevi Tanrılar Çıldırmış Olmalı filminin gerçek insanları.. Afrika savanalarının en sevilen ulusal parkı Etosha ve Afrika büyük beşlisi.. Egzotik ıssızlık büyülü kızıllık.. Dünyanın en ilginç kabilesi Himbalar.. Karmaşık saç stilli kadınlar, kırmızı aşı boyasına bürünmüş erkekler.. Modern dünyadan uzakta Opuwo.. Yeryüzünün en büyük göktaşı Hoba Meteoridi.. Namibya ve dünyanın en eski çölü Kalahari’nin öyküsü..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
KAYIP ADA MADAGASKAR
Büyük Kırmızı Kıta (Tsingy Taş Ormanları ve Malgaş Gurmesi)

Gezegenin başka yerinde yaşanamayacak bir macera.. Milyonlarca yıllık jeolojik bir geçmiş ve dış dünyadan izole eşsiz bir tabiat.. Sadece Madagaskar’a özgü lemurlar ve envai çeşit endemik bitki örtüsü.. Hayata meydan okuyan Baobab ağaçları.. Esrarengiz taş ormanı Tsingy ve baş döndüren asma köprüleri.. Zebu eti ve okyanus kıyılarından deniz ürünleri.. Ahşap teknelerle Tsiribihina nehri.. Manambolo Boğazı’nda kano.. Andasibe yağmur ormanları.. Kayıp adalar esrarengiz kabileler.. Adım adım büyük kırmızı kıta Madagaskar..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
TOGO & BENİN & GANA
Quidah Voodoo Festivali ve Büyülü Batı Afrika

Dünyayı saran Afrika büyü ritüelinin izinde Quidah Voodoo Festivali.. Sırlarla dolu ayinler, tılsımlı oyuncak bebekler, piton tapınağı, kutsal orman ve tarihi köleler yolu.. Akra kuzeyine serpilmiş zümrüt ova Shai Tepelikleri ve vahşi yaşam.. Benin’in Su İnsanları Tofini yerlileri ve kanolarla Afrika’nın en büyük göl köyü Ganvie.. Agongointo-Zoungoudo yeraltı köyü.. Togo ormanları ve Kpalime kahve çiftlikleri.. Lome fetiş pazarı.. Dahomey İmparatorluğu ve krallar şehri Abomey.. Togo-Benin-Gana hattında Büyülü Batı Afrika..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
UGANDA & RUANDA GORİL SAFARİSİ
Dağ Gorilleri'nden Şempanzeler'e Vahşi Afrika

Bwindi aşılmaz ormanları ve nesli tükenmekte dağ gorilleri.. Vahşi doğanın tüm çıplaklığında dev gorillerle burun buruna anlar.. Yağmur ormanları, basamaklı şelaleler, ışıltılı dağ dereleri, derin vadiler ve dik sırtlarda sıra dışı bir Afrika.. Ünlü Ayakkabı Gagası’nın izinde Mabamba Bataklığı.. Ay Dağları eteğinde Kraliçe Elizabeth av safarileri.. Lüksve romantik konaklamalar: Sazdan çatılı dağ kulübeleri, ahşap teraslı kır, göl ve orman evleri.. Kalpleri titreten macera Uganda & Ruanda ve gülümser sıcaklığıyla Vahşi Afrika..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
TANZANYA & ZANZİBAR
Balonla Serengeti ve Zanzibar Sahilleri (Sadece 6 Kişi ve Özel Tek Jeep ile)

Balonla Serengeti savanaları ve gökyüzünden Afrika.. Gündoğumu safarileri ile uyanan vahşi hayat ve günbatımı safarileri ile Serengeti’de romantizm.. Süzülüp giden zürafalar, avlarını bekleyen yırtıcılar, otlaklara koşan impalalar.. Ernest Hemingway’in izinde Manyara Gölü ve pembe flamingo sürüleri.. Doğabilimci Dr. Leakey’i laboratuvarı ve Arkeoloji dünyasının en eski insan kalıntıları.. Olduvai Boğazı’nı geçiş.. Ngorongoro krateri.. Serengeti düzlüklerinden Zanzibar sahillerine uzanan romantik Afrika..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten