• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

Tailormade
AVCININ KANATLARINDA MOĞOLİSTAN
Kartal Avı Zamanı Moğolistan & Sagsai & Orhun Vadisi

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’da kartal avı zamanı Moğolistan ve Sagsai’de geleneğin asıl sahipleri Moğol-Kazak göçebeleri ile at üstünde kartal avı.. Altay Dağları eteğinde kurgusal değil gerçek bir deneyim.. Nehirlerde olta avı, kımız, kopuz ve gırtlak müziği.. Cengiz Han’ın öyküsü.. Şaman Taşları.. Deve sırtında Gobi Çölü.. Göktürk Yazıtlarından Tonyukuk Abidelerine Orhun Vadisi.. Yurt çadırlarında konaklama.. Orta Asya’nın son göçebeleri ve avcının kanatlarında Moğolistan..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
YAKUTİSTAN
Dünyanın En Soğuk Yolculuğu (-72°C’de Seyahat)

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA dünyanın en soğuk yolculuğu ve -72°C derecede Yakutistan.. Sıra dışı bir bir keşif, sınırları zorlayan bir seyahat.. Dünyanın en soğuk köyü Oymyakon ve akıllara durgunluk veren buz deneyimleri.. Yakut Türkleriyle konaklama.. Chochur Muran’da gurme.. Soğuk Kutup ve gök tanrıcı Yakutların kış tanrısı Gış Kağan.. Indigirka nehrinde yüzme.. Saka köyleri ve gizemli Türk mitolojisi.. Poslar içinde Ren geyiği safarileri.. Yakut atları.. Gulag ve Stalin’in Kemikler Yolu.. Kış zamanı donmuş krallık..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ATALAR DİYARI KIRGIZİSTAN
Tanrı Dağları'ndan Balasagun'a Manas Destanı

Hanlıklar, kağanlar, kahramanlar ve destanlar.. Uygurlar’dan Karahanlılar’a eski Türk tarihi.. Bozkırlarda Tanrı dağının son efendileri.. Kartal avı, keçe çadırları, kımız ve at üstünde okçuluk.. Kırgız göçebeleri, yurtlar ve gelenekler.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA ÖZEL ETKİNLİĞİYLE ünlü yazar Cengiz Aytmatov’un oğlu ile tanışma ve çay sohbeti.. Oba ateşi etrafında Manas destanı.. Tadı damakta Orta Asya gurmesi.. Dağ göllerinden sarp vadilere atalar diyarı Kırgızistan..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
KAMÇATKA
Pasifik'in Ateş Çemberi

Pasifik’in ateş çemberi Kamçatka ve üç yüz volkanlı diyara nefes kesen bir keşif.. Özel helikopter ile Kurile kıyılarında Kamçatka ayıları safarisi.. Yanardağ dumanının volkanik gürültülere karıştığı Avacha volkanı zirvesi.. Bystraya nehrinde sakin rafting ve kral somon avı.. Gayzerler vadisi.. Özel tekne ile Rus koyu ve Üç Kardeş Kayalıkları.. Starichkov adasında deniz aslanları ve katil Orca balinaları.. Kamçatka şamanları Koryaklar.. Ksudach krateri.. Khodutka kaplıcaları.. Kamçatka Yarımadası ve Asya’nın külleri..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ALTAYLAR
Börteçine İzinde Türk Ana Yurdu

Kutsal Dağ Altaylar ve ata yurdunun kadim bekçileri Altay Türkleri.. Sibirya’nın en ulaşılmaz noktaları.. Çulişman Vadisi ve Altın Dağlar.. Gorno Altaysk ve gizemli Altay Prensesi.. İskitlerin izinde Pazırık Kurganları.. Çin ve Tibet’ten başlayıp Moğolistan’a uzanan İpek Yolu hattında destansı Chuya karayolu.. Altay otağında Türk gırtlak müziği Hömey.. Efsanevi Şambala’nın geçiş kapısı Beluça ve Chuya ile Katun ırmakları.. Kızıl Çin, Katu Yarık ve Kurai bozkırı.. Türk ana yurduna sıra dışı bir yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
TRANS-KAFKASYA
Ermenistan & Gürcistan (Madam Carla Serena'nın İzinde)

19.yüzyılın sıra dışı kaşifi Madam Carla Serana’nın gözünden Trans-Kafkasya.. Mavi göklere uzanan mabetler, sarp vadiler ve zümrüt çayırlar.. Kazbek dağı eteğinde Gergeti.. Dünyanın en erken şarap üreticilerinden Kakheti ve Gürcü hanedanı Chavchavadze'nin mirası Tsinandali malikanesinin labirent şarap mahzenleri.. Hor Virap Manastırı ve Ağrı Dağı’nı Ermenistan tarafından seyir.. Kafkasya’nın en büyük gölü Sevan.. Antik Roma’da eski Erivan.. Gürcü ve Ermeni mutfağı.. Yanı başımızda sıra dışı macera Trans-Kafkasya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
DONMUŞ BAYKAL
Sibirya'nın Gizemi

Kış zamanı donmuş Baykal ve Sibirya’nın gizemi.. Dünyanın en derin gölünü buz tutmuş halde hovercraft araçlarla geçiş.. Sibirya kurtlarıyla taygada safari.. SADECE MATİLDA’DA mistik bir ritüel: Buryatya şaman ayini.. Esrarengiz Olkhon adası ve Sibirya efsaneleri.. Buryat köyleri ve bozkırda Türk-Moğol kültürü.. Baykal buzulları ve baş döndüren Khoboy Burnu.. Circum Baykal Tren Yolu ve tarihi Trans Sibirya hattı.. Donmuş yüzeyde kar motorları heyecanı.. Ogoi ve eski Budist gelenekleri.. Alışılmışın dışında bir Sibirya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ŞAMANİK TUVA
Tuva Şamanlarıyla Vecd (Tuva Tundrasında Şaman Kampı)

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA Tuva tundrasında Şamanizm’e adanan rota.. Issız Tuva yurtlarında konaklama ve gece karanlığında Kam ayinleri.. Chindozyn bozkırında Tuva şamanıyla vecd.. Biy Khem ve göçebe Tuva Türkleri.. Gök tanrı töreni.. Kam otağında kişiye özel tılsımlı taşlar ritüeli.. Fallar ve kehanetler.. Kutsal Khairykan dağı eteklerinde çadır kampları ve kamp ateşiyle gerçek Şamanik trans.. Tuva gırtlak müziği Kömey ve Tuva çay seremonisi.. İki dünya arasında ezoterik Tuva..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
SİBİRYA RAPSODİSİ
Yenisey & Hakasya & Tuva

Hakasya tundrasında konaklama ve Şuşenskaya’da Sibirya hamam klasiği banya deneyimi.. Yenisey Nehri ve Orta Asya Türkleri.. Sibirya kır gelenekleri.. Abakan coğrafyası.. Sayan dağlarının kıvrımlarında Uyuyan Savaşçı tepesi.. Uçsuz bucaksız bir bozkır.. Şaman ayinleri ve Türk gırtlak müziği Tömey.. Arkeoloji ve Etnografya keşifleri.. Beş bin yıllık kaya resimleriyle Kazanovka.. Abakan ve Krallar Vadisi.. Salbyk Yazıtları ve Şamanik kutsal kayalar.. Yenisey kıyılarından Hakasya’ya Sibirya rapsodisi..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ÖZBEKİSTAN & KARAKALPAKİSTAN & KIZILKUM ÇÖLÜ
Tarihi İpek Yolu (Konaklarda Geceleme ve İpek Yolu Gecesi)

Timur’un ülkesi Özbekistan ve Maveraünnehir boyunca İpek yolu.. Emirler, alimler, seyyahlar ve kervanlar.. Çini kaplı medreseler, devasa külliyeler ve göğe uzanan kuleler.. Cümle kapıları ve yaldızlı arabeskler.. Altın çağın Türk-İslam mimarisi ve ametist motifler.. Orta Asya ezgileri ve dansları ile İpek Yolu Gecesi.. Özel siparişle geleneksel Özbek Pilavı.. Büyük İskender’in izinde Nürata.. Kızılkum çölü, ozanlar ve yurt çadırları.. Buhara, Semerkand, Hive, Karakalpakistan, Aydarkul, Beruni, Taşkent, Şehr-i Sebz ve Kaşkaderya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
BEYAZ GECELERDE ÇARLIK RUSYASI
Moskova-St.Petersburg (Çar Büyük Petro'nun Sarayında Konaklama)

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Çar Büyük Petro’nun sarayında konaklama ve Tolstoy, Puşkin, Çehov ve Gorki’nin uğrak yeri tarihi restoranda çarlık gurmesi.. Çar sofrasından Kamçatka yengeci çorbası ve şampanyalı Sibirya nehri Çuha balığı.. Kızıl Meydan ve Moskova.. St.Petersburg’da beyaz geceler.. Yaşayan efsane Ermitaj Müzesi.. Nazım Hikmet’ten Çaykovski’ye kültür ve sanat.. Rasputin’in izinde Yusupov Sarayı.. Petro ve Pavel kalesi.. Tarihin mimariye büründüğü sırlarla dolu Çarlık Rusyası..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten