• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

Tailormade
ORİENT EXPRESS
Tarihi Şark Ekspresi ile Venedik-Paris

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Orient Express ile Venedik’ten Paris’e seyahat.. 1883 yılında Paris’ten ilk seferini yapan tren ile yeniden Paris’e zaman yolculuğu.. 19.yüzyılın kaybolmamış anıları ve tarifsiz bir zarafet.. Agatha Christie’nin ünlü romanından film stüdyolarına taşınmış trende sinematik bir yolculuk.. Tüm zamanların en lüks treniyle seyir halinde konaklama.. Kişiye özel Paris ve Venedik gezileri.. Dünyanın kültür ve sanat kavşağı Louvre Müzesi.. Tarihi Şark Ekspresi ile Avrupa..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ÖZLEM GÜRSES ile NAZIM HİKMET TRENİ (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Mavi Gözlü Devin İzinde Rusya'da Beyaz Geceler

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA MATİLDA TRAVEL özel seferiyle Leningrad’dan Moskova’ya Nazım Hikmet Treni ve gazeteci-haber sunucusu ÖZLEM GÜRSES eşliğinde Nazım Hikmet Galası.. Mavi gözlü devin izinde Rusya’da beyaz geceler.. Sadece bize özel galada Rus müzisyenlerden Nazım konseri ve votka tadımları.. Novodeviçi’de anma töreni.. Tolstoy’un Anna Karenina’yı yazdığı Yasnaya Polyana.. Yar Restoran’da çarlık gurmesi.. Belgesel tadında demir serüven, leylak ve tomurcuk kokulu bir edebiyat dokuması..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KARLAR ALTINDA TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ (MATİLDA ÖZEL SEFERİ)
Kızıl Yıldızlı Gerçek Tren Gerçek Sibirya

TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ İLE kış zamanı gerçek bir Sibirya deneyimi.. Yeni yıl ve kış boyunca Baykal Gölü kıyısında şale keyfi.. Dünyanın üçte birini keşfedeceğimiz unutulmaz bir seyahat.. Sibirya kurtları ile donmuş sularda kızak macerası.. Saklı Sovyet tarihi ve Çarlık Rusya’nın izleri.. Uçsuz bucaksız stepler, Yenisey Nehri ve ahşap evlerle süslü kasabalar.. Karlar arasından geçen gerçek kızıl yıldızlı ekspres.. Rusya’dan Tataristan’a, Ural dağlarından donmuş Baykal gölüne destansı yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
LÜKS ROVOS TRENİ İLE GÜNEY AFRİKA
Güney Afrika'da Tren Safari

Afrika’nın Gururu lüks Rovos Treni ile destansı Güney Afrika rotası.. Gösterişli salonlar, süslü ahşaplar, deri koltuklar, sanatsal duvar işlemeleri ve sınırsız bir hizmet.. Lüks Rovos tren yolculuğunun sofistike safari kampları ile buluştuğu efsane bir Afrika keşfi.. Gündoğumu ve gün batımı safarileriyle Afrika’nın avcıları.. Western Cape şarap bağları.. Kimberley ve Afrika elması.. Beyaz aslanın izinde Karoo.. Boulders sahili ve Afrika penguenleri.. Ümit Burnu’na yolculuk.. Cape Town’dan başlayan Afrika demir serüveni..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KRALİYET EKSPRESİ İLE DAĞLIK İSKOÇYA
Viski Kokulu Özgür Vadiler

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Kraliyet Ekspresi ile Dağlık İskoçya’ya yolculuk.. Yemyeşil çayırların süslediği sıra dağlar ve İskoçların yüzyıllar süren özgürlük mücadelesine tanık vadiler.. Heybetli şatolar ve gizemli harabeler.. Antik Kaledonya Ormanlarında bir gün.. Kuzey’in en eski viski evini ziyaret.. Rothiemurchus Malikanesi ve Cairngorms vahşi yaşam safarileri.. Geleneksel İskoç eğlenceleri.. Kraliyet Ekspresinde Michelin Şef Tom Kitchin ile bir kez yaşanacak sıradışı bir deneyim..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
MAHARACA EKSPRESİ
Delhi'den Racastan'a Hindistan'da Mihraceler Treni

Yakut kırmızısı eski Hint saraylarının yansıması Maharaca Ekspresi.. Dünya seyahat ödüllerini art arda alan lüks tren ile Mihraceler ülkesi Racastan.. Mavi safirli, elmas süslü masal köşkler.. Aşka adanan anıt Tac Mahal.. Hint Çölü kumları ardında toprak sarısı hisarlar.. Boyalı filler sırtında Amber Kalesi.. Babür diyarı Agra.. Pempe şehir Jaipur.. Bengal kaplanının izinde Ranthambore ve vahşi Hindistan.. Çekçekler ile eski Delhi, baharat çarşıları ve rengarenk bir kültür.. Hint misafirperverliği ile Hindistan’da Mihraceler treni..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ENDÜLÜS TRENİ
Lüks Al Andalus Treni ile Trans-Endülüs

Avrupa’nın en ihtişamlı trenlerinden Endülüs Ekspresi ile baştan başa Endülüs.. Belle Epoque dekorlu lüks vagonlarla İspanyol romantizmi.. Büyülü Mağrib mimarisi.. Endülüs Binicilik Sanatı Akademisi’nde 18.yüzyıl ezgileriyle Endülüs atları balesi.. Her köşede Flamenko.. Şeri (sherry) şarabının doğduğu Jerez ve beyaz şarap keyfi.. Bin yıllık tarih Cadiz.. Moroların izinde Baeza.. Ubeda’da Endülüs Rönesans’ı.. El Hamra Sarayı ve Endülüs’te zarafet.. Halifeler şehri ve Kurtuba Camii.. Zil, şal ve gül ile Endülüs’te raks..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
TRANS-SİBİRYA EKPRESİ ve MOĞOLİSTAN (MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ)
Ural Dağların Gölgesinde Moğolistan Bozkırı ve Sibirya Stepleri

TRANS-SİBİRYA EKSPRESİ MATİLDA TRAVEL ÖZEL SEFERİ İLE dünyanın üçte birini keşfedeceğimiz unutulmaz bir seyahat.. Saklı Sovyet tarihi ve Çarlık Rusya’nın izleri.. Uçsuz bucaksız bozkır, Baykal Gölü ve Yenisey Nehri.. Ahşap evlerle süslü kasabalar ve Eski İnançlılar Köyü.. Moğolistan ve Orhun Vadisi.. Orta Asya steplerinde Moğol göçebeleriyle buluşma.. Deve sırtında Gobi Çölü.. Göktürk Yazıtları, Tonyukuk Abideleri, Bilge Kağan’dan Kül Tigin’e Orhun Kitabeleri.. Ural dağlarının gölgesinde Trans-Sibirya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ORİENT EXPRESS SİRKECİ
Tarihi Şark Ekspresi ile İstanbul-Paris

Orient Express ile Sirkeci’den Paris’e tarih içinde seyir.. Asilzadelerden diplomatlara bir dönemin en lüks seyahatini deneyim.. Küresel bir şöhretin içinde konaklama.. Piyano ezgileriyle yemekler, yetenekli şeflerden gala geceleri ve şampanyalı kutlamalar.. Agatha Christie, Sigmund Freud, Albert Einstein ve Kral V.George gibi nice ünlü yolculuyu ağırlamış vagonlarda yolculuk.. 1883’te başlayan bir Orient Express geleneği Peleş Kalesi.. İstanbul’dan Paris’e, tarihi Macaristan-Romanya-İsviçre rotasıyla efsane bir seyahat..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten