• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

LA SCALA'DA OPERA
Milano'da Kültür ve Sanat (17.Yüzyıl Tarihli Mekanda La Scala Gala Yemeği)

Dünyanın en prestijli sahnelerinden La Scala’da Rossi’nin destansı operası William Tell.. 17.yüzyıldan günümüze Milano’lu entelektüelleri ağırlayan La Scala mimarının eliyle yaratılmış tarihi barok restoranda La Scala sonrası geleneksel gala yemeği.. Operanın altın dönemine yolculuk. Kutsal Meryem Ana Manastırı ve Leonardo Da Vinci’nin efsanevi Son Akşam Yemeği freski.. Brera Sarayı ve Rafael’in ölümsüz tablosu Meryem’in Düğünü.. Bagatti Valsecch Müzesi.. Como gölü ve deniz mutfağı.. La Scala ve İtalyan Rönesansı..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
VENEDİK KARNAVALI ve MASKELİ BALO
Karnaval Kostümleri ile Venedik ve Dandolo Sarayı'nda Balo

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA ile size özel hazırlanacak Venedik kostümleriyle Dandolo Sarayı’nda maskeli balo ve Venedik karnavalı.. Tarihi şölene 17.yüzyıl kostümleriyle katılım.. Casanova’nın müdavimi Venedik’in ilk Ridotto’sunda kostümlerimizle ağırlanma, klasik müzik, opera ve tiyatro.. 18.yüzyıl gösterişli karnavallarının kalbi olan balo salonunda akşam yemekli gala gecesi ve Venedik’te gerçek bir zaman yolculuğu.. Bir kez yaşanabilecek sıra dışı bir deneyim fantastik bir festival..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
MOZART PRAG YOLUNDA
Bohemya'da Bir Deha (Estates Tiyatrosu'nda Mozart Don Giovanni Operası)

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’da Mozart’ın Prag günleri ve Mozart’ın ünlü operası Don Giovanni’yi, 1787’de Mozart'ın dünya prömiyerini bizzat yaptığı orijinal sahnede izlemenin tarifsiz keyfi.. Ünlü bestecinin ağırlandığı saraylar, köşkler ve balo salonları.. İhtişamlı yapılardan kulaklara çınlayan Mozart ezgileri.. Kral II. Rudolph’u da ağırlayan 16.yüzyıl manastır restoranda Çekya gurmesi.. Mozart’ın anılarıyla dolu mekanlar ve sanat keşifleri.. Mozart’ın Prag yolculuklarına yeniden seyahat..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
BACH'IN ORGLARI
Bach'ın İzinde Saksonya (Thomaskirche’de Aziz John Oratoryosu 300.Yıl Galası)

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA Bach’ın kilisesi Thomaskirche’de, Bach’ın görev yaptığı ilk yılda yazdığı ve ilk kez 1724’te Kutsal Cuma Akşamı Yemeği’nde seslendirdiği meşhur Aziz John Oratoryosu’nun 300. Yıl Galası. Saksonya kasabaları ve Bach’ın hatıraları.. Romantik Weimar.. Eisenach’da küçük Johann.. Arnstadt ve Bach’ın orgları.. Goethe ve Schiller’in evleri.. Köthen Sarayı ve Bach’ın altın yılları.. Franz Liszt Müzesi.. Handel’in izinde Hendel.. Tanrıya adanmış bir sanat ilahi bir keşif..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
VERONA OPERA FESTİVALİ
Verdi'nin Aida Operası ve Garda Gölü Kasabaları

Romeo ve Juliet’in romantik şehri Verona ve antik Roma arenasında geleneksel opera festivali.. Verdi’den Aida’yı dünyanın en büyük açık hava lirik tiyatrosunda izlemenin heyecanı.. İtalya’nın en büyük ve en cazibeli gölü Garda’da tekne sefası.. Alpler’in gölgesinde Riva del Garda.. Sinematik kasaba Sirmione.. Veneto’nun incisi Malcesine ve efsanevi Scaligero Şatosu.. Limon kokulu Garda köyü Limone.. Kuzey İtalya mutfağından seçme lezzetler.. Adım adım Milano.. Tarihin sanata karıştığı destansı bir şölen..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
MAHLER'İN KÖYLERİ
Avusturya ve Bavyera Alpleri (Hohensalzburg Şatosunda Yemekli Klasik Müzik)

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA ile doğanın bestecisi Gustav Mahler’in izinde Avusturya ve Bavyera Alpleri.. Hohensalzburg şatosunda akşam yemekli VIP kategori klasik müzik konseri ve mum ışığı gecesi.. Akıllara durgunluk veren masal kasaba Hallstatt.. Mahler’e ilham olan St.Gilge.. Bavyera Alpleri ve pastoral Almanya: Berchtesgaden ve Obersalzberg kasabaları.. Königssee’den Obersee’ye tekne yolculuğu ve doğanın krallığı.. Yalçın tepelerin dağ köyleri ve sürü çanlarının sesleri.. Mahler’in notalı rotasına yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
BONN BEETHOVEN FESTİVALİ
Beethoven'ın İzinde Ren Nehri Vadisi ve Cermen Şatoları

Avrupa’nın en seçkin müzik etkinliklerinden Bonn Beethoven Festivali ve Ren Nehri Vadisi.. Küçük Ludwig’in doğup büyüdüğü mekanlar.. Efsanevi Cermen şatoları ve bembeyaz sulara yansıyan üzüm bağları yeşili.. Beethoven Evi’nde klasik müzik konseri.. Balzac’ın Kırmızı Han’ı Andernach.. Peri masallarının kalesi Eltz.. Cochem Şatosu ve dönem kostümleriyle Şövalyeler Yemeği.. Adım adım Köln.. Beethoven ezgileri ve Kraliçe Victoria’nın deyimiyle; Ren kenarı ve ıhlamur ağaçlarının gölgesinde romantizm..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
NOEL'DE VİVALDİ'NİN VENEDİK'İ
Venedik'te Noel ve Barok Köşklerde Vivaldi Konçertosu

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA ile konçertonun babası kızıl rahip Vivaldi ve doğduğu şehir Venedik’te bıraktığı izler.. Noel zamanı tarihi köşkte Vivaldi konçertosu.. Barok Venedik müziğinin simgesi Aziz Maurizio Manastırı.. Venedik Noel pazarları.. Kızlar Yetimhanesi'nden Pieta’ya saklı mekanlar ve sanat müzeleri.. Venedik mutfağından seçme lezzetler.. Sakin sabahlarda gondol sefası.. Murano-Burano adaları.. Değerli hatıralarıyla Vivaldi koleksiyonu ve Noel’de sanatın mimariyle buluştuğu Venedik..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
CHOPIN ve ROMANTİK POLONYA
Chopin'in Romantik Şehirleri (Sanat Galerisinde Chopin Piyano Konseri)

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’da Chopin’in yaşamını müzik tutkunlarıyla buluşturan bir Polonya serüveni.. Genç Chopin’in ilk bestelerini yaptığı yer ve ünlü sanat galerisinde Chopin piyano konseri.. Kendine özgü mimariler, av köşkleri, eski kasabalar ve eski kent meydanları.. Chopin’in doğum yeri Zelazowa Wola.. Tarih kokan Krakow.. II. Dünya Savaşı’nın izinde Auschwitz ölüm kampı.. Piyanist filmine sahne olan meşhur mekanlar.. Wieliczka Tuz Madenleri.. Chopin’in izinde Romantik Polonya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
BARSELONA'DA BOCELLİ
Katalonya'da Müzik Şöleni (Müzeler, Mimariler ve Müzik)

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA ile Barselona’da Bocelli.. Ünlü tenorun Katalonya’yı saracak büyülü performansı.. Mimari yaratıcılığın efendisi Gaudi’nin şaheserleri: Casa Mila ve Casa Batllo.. Montserrat Manastırı ve Kara Madonna ikonası.. Karnaval tadında Sitges ve tadı damağında Katalan deniz ürünleri.. Adım adım Gotik Mahalle.. Çılgın ressamın izinde Salvador Dali Müzesi.. Romalılar’dan Morolar’a Gerona.. Flamenko gecesi ve paella sofraları.. Keyfe keder İspanya, Bocelli ve Katalonya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten