• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

Tailormade
YÖRÜK YOLU
Yedi Yüz Yıllık Bir Göçün Hikayesi (Sarıkeçililer ile Gerçek Göç Kervanı)

Yerleşik dünyadan çok uzakta bir yaşam mücadelesi ve yüzlerce yıllık bir göçün hikayesi.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Sarıkeçili Yörükleri ile gerçek bir kervan yolculuğu.. Yemyeşil vadilere açılan kıvrımlı dağ yolları ve saklı patikalar.. Toroslar’ın yıldızlı gökyüzü altında büyülü geceler.. Kara kıl çadırlarında konaklama.. Göçebe yaşam tarzı ve bir hafta sürecek konar-göçer hayatı.. Yörük ayranı ve odun ateşinde dağ keçisi eti.. Anadolu’nun son göçerleriyle destansı bir deneyim..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
EGE KÖYLERİ (Tarihi Taş Konaklar ve Eski Bir Manastırda Konaklama)
Kazdağları'ndan Beşparmaklar'a Ege'nin En Saklı ve En Güzel Köyleri

Ege’nin az bilindik topraklarına nefes kesen bir yolculuk.. Zeytin ağaçları ardına saklanmış taş evler ve kır kahveleri.. Dibek kahvesinin öyküsü ve Belen kahvesinde ‘Ormancı’ ezgileri.. Ev yapımı börek ve baklava kokularının sardığı sokaklar.. Ramiz Dayı’nın (Tuncel Kurtiz) mekanında yemek keyfi.. Kazdağları’nın Şaman köyü Tahtakuşlar.. Birgi’de Osmanlı esintileri.. Eski Rum köyü Yeniçarohori.. Adı gibi şirin Şirince.. Ege’nin eksiksiz en saklı ve en güzel köyleri.. Dağ başında mutlak bir huzur ve sıcakkanlı insanların masalsı diyarları..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
ANTİK EGE
Eski Çağ Ege Uygarlıkları'nın İzinde

Homeros’un izinde İlyada ve Odessa’nın anayurdu Truva keşfi.. Antik dünyanın en büyüğü Phokaia ve Siren Kayalıkları.. Filozoflar şehri Miletos.. Antik çağın kehanet merkezi Didim.. Bir tanrıçanın zarif kenti: Afrodisias ve Afrodit’in öyküsü.. Priene ve Dünyanın en eski şehir mimarisi.. İlklerin ve görkemli krallığın başkenti Pergamon.. Antik zamanların yaşayan diyarı Efes ve Meryem Ana Evi gizemi.. Kutsal kent Hierapolis ve beyaz imparatorluk Pamukkale.. Saklı medeniyet Aizanoi.. UNESCO mirası değerlerimiz ve Ege uygarlıklar atlası..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
DAĞLIK ve OVALIK KİLİKYA
Çukurova'dan Toroslar'a Anadolu'nun Sırları

Çukurova’dan Anavarza’ya Ovalık Kilikya ve Toros dağları eteklerinde Dağlık Kilikya’ya sıra dışı bir yolculuk.. Anadolu’nun en az bilinen antik kentleri ve saklı harabeleri.. Dağlar ve vadiler ardına gizlenmiş Kilikya mirasları.. Tarsus Roma Yolu’nda tarihi adımlar.. Sarp uçurumların cesur mabedi Mavga Kale.. Kanlıdivane’nin sırları.. Uzuncaburç, Cambazlı, Olba, Adamkayalar ve Elaiussa Sebaste keşifleri.. Silifke dalyanında mavi yengeç ve Adana’da ciğer kebabı geleneği.. Keşfedilmeye bekleyen Kilikya ve Anadolu’nun sırları..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
YEŞİL EGE MAVİ AKDENİZ (Kelebekler Vadisi'nde Konaklama)
Ege ve Akdeniz Kıyılarında Deniz, Kum, Güneş, Tarih ve Arkeoloji..

Yeryüzündeki cennet: Datça.. Halikarnas’ın öyküsü ve Bodrum’da bir gece.. Beş bin yıllık mistik bir keşif: Kayaköy.. Bitmesi istenmeyecek bir keyif: İztuzu, Ölü Deniz, Kelebekler Vadisi, Kekova, Dalyan, Kaş ve Olympos’ta deniz, kum, güneş ve tekne turları.. Benzersiz bir deneyim: Kız Kumu ve deniz üstünde yürüyüş.. Baba Dağı’nda gün batımı.. Geçmişin ruhunu yaşatan antik kentler.. Issız ve huzurlu Faralya.. Saklıkent Kanyonu’nda yürüyüş.. Ege’nin Akdeniz’le kucaklaştığı kekik kokulu topraklar..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
HATAY ANTEP LEZZET DURAKLARI
Doya Doya Yemek Köşe Bucak Tarih (Taş Konaklarda Geceleme)

Musa Dağı’ndan Asi Nehri’ne binlerce yıllık uygarlıkların kadim toprağı Hatay.. Tarihi çarşıları, hanları ve hamamlarıyla eski zaman şehri Gaziantep.. İki komşu şehrin dillere destan yöresel lezzetlerini tarihi mekanlarıyla buluşturan tadına doyumsuz bir gezi.. Özel tekne ile Halfeti ve Rumkale’de kayıp şehrin sırları.. ‘Çingene Kızın’ izinde Zeugma Mozaik Müzesi.. Belkıs Harabeleri’nde keşif.. Binlerce yıllık bir gizem: Yesemek.. Titus Tüneli’nde zaman yolculuğu.. Doğu Akdeniz boyunca doya doya yemek köşe bucak tarih..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
LAVANTA KOKULU KRALLAR VADİSİ
Isparta'dan Burdur'a Gül Kokulu Mor Yolculuk

Lavanta kokulu köy Kuyucak ve mora bürünen bahçelerinin görsel şöleni.. Uçsuz bucaksız lavanta tarlalarında sihirli yürüyüşler.. Doğanın mistik patikası Adada ve Antik Kral Yolu.. Berrak turkuaz suları ve bembeyaz kumsallarıyla okyanus sahillerini andıran Salda Gölü.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA SADECE MATİLDA gezginlerine özel ünlü İngiliz gurme belgeselinin Türkiye bölümü mekanında Eğirdir usulü çapak dolması ve levrek tava.. Meşhur Burdur Şişi.. Aşıklar ve krallar şehri Sagalassos.. Anadolu’nun lavanta kokulu mor rotası..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KIBRIS'I KEŞFETMEK
Kıbrıs'ın Diğer Yüzü (Beşparmaklar'a Jeep Safari ve At Üstünde Kozanköy)

Sadece lüks otel ve gece eğlencelerinin dışında gezginlerine çok daha fazlasını sunmaya hazır Kıbrıs’ın diğer yüzü.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA kaşiflerine özel rotada nefes kesen deneyimler ve keşfedilmeyi bekleyen mekanlar.. At üstünde Kozanköy.. Beşparmaklar’da Jeep Safari.. Damak Çatlatan Lezzetler: Yorgo Kasabı’nda Hırsız Kebabı, Köyde hellim, özel çiftlikte Kolakas ve daha nicesi.. Girne’den Bafra’ya plaj keyifleri.. Dört duvar arasından çıkıp baştanbaşa Kıbrıs’ı keşfetmek..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten