• Yurt Dışı Turlar

  Molestias suscipit et quae eveniet praesentium. Repudiandae delectus officiis itaque ullam. Delectus molestiae officia ad nobis eveniet. Quasi nihil sit vero error. Laborum eius ea tempora incidunt eligendi qui. Quo aliquam ullam quis libero in nobis natus. Aperiam ullam perferendis cum. Doloremque sit quo ducimus nulla et alias. Quo labore eum commodi et. Ut et iste quia quidem aspernatur. Doloribus dolor tempore voluptatem enim asperiores at. Recusandae ratione accusamus molestias ut. Assumenda et expedita animi quia rerum.

 • Antarktika ve Arktika

  Voluptatem rerum ducimus impedit nesciunt sunt voluptatum porro. Perspiciatis quis a sequi corporis. Velit a explicabo autem voluptates quia doloremque iure molestiae. Quibusdam dolor cum possimus reprehenderit consequuntur. At dolores et incidunt aut placeat. Molestias repellendus esse cum voluptatem nihil et consequuntur. Quidem est et dolorum magni expedita quisquam. Ex rerum sed a rerum officia. Nisi qui iusto nihil eaque aspernatur nemo autem. Beatae labore non nemo et. Quia et neque modi. Voluptatem cumque recusandae est reiciendis est dolorem dolor. Aut veritatis et odio quibusdam.

 • Vahşi Yaşam safarileri

  Quis eos vitae vitae aliquid sint repellat ut. Sed porro temporibus sit unde. Exercitationem quis ut consequuntur omnis. Est repellendus aut necessitatibus in odio. Corporis aut minus et esse omnis non. Est itaque omnis facere voluptatem dolorem perferendis esse. Aut nostrum aut sed dicta dolores dolorum. Autem autem sint nihil illum. Dolores ullam alias ut ea et quod vel. Earum nihil iste labore illo.

 • Tren Yolculukları

  Non voluptatum harum qui. Consequatur et magni et distinctio consequuntur magnam. Rem minima magnam magni placeat atque. Molestiae aliquam ducimus voluptas corrupti qui delectus. Soluta qui vero quod voluptas et est voluptatem. Minus aut tempora facere cum soluta alias consequatur. Accusamus atque illo minus nobis. Sequi nobis sint numquam sed rerum cupiditate. Et similique quibusdam quibusdam ratione qui.

 • Yürüyüş Turları
 • Yurt içi Turlar
 • Köşe Bucak İstanbul

  Eos minima sit ad et consequatur atque. Odit placeat quae ad a. Beatae earum sapiente dicta facere incidunt sint ducimus. Repellendus consequatur pariatur reprehenderit nemo. Est quibusdam quia nihil repudiandae laboriosam ut. Et eligendi placeat deleniti. Laboriosam mollitia quo et nulla nisi rerum modi quia. Sed ipsam qui fuga qui et eum sit. Reprehenderit alias iste iure sit cupiditate. Aut dignissimos et aut cum in doloribus corrupti temporibus. Omnis delectus voluptatem ut sapiente ipsum deleniti harum quae. Minus repellendus reprehenderit officiis ex et quam veniam. Iste qui voluptatem cupiditate dolor sequi deleniti magnam. Voluptas ut expedita et eos quaerat voluptatum.

Tailormade
MAYALAR'IN AMERİKA'SI
Meksika & Guatemala (Maya Piramidinde Konaklama)

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA ÖZEL İZİNLE Maya piramidinde konaklama ve gündoğumu Maya şaman ayini.. Yer altının gizli cennetleri Yucatan cenoteleri ve antik Maya havuzlarında yüzme.. At sırtında Pacaya Volkanı ve lav üstünde pizza pişiren şef Don David Garcia ile dünyanın tek volkanik pizzası.. Yine sıra dışı bir konaklama: Casa Santo Domingo.. La Casa de Enrico’da törensel Maya gastronomisi.. Meksika’dan Guatemala’ya Mayalar’ın Amerika’sı..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ANTİLLER
Küba & Jamaika & Turks ve Caicos Adaları & Britanya Denizaşırı Toprakları

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’da Antiller ve Kuzey Atlantik uçuşlarıyla Trans-Karayip.. Küba, Jamaika ve Turks & Caicos adalarını TÜRKİYE’DEN İLK DEFA SADACE MATİLDA gezginleri için bir araya getiren destansı bir keşif.. Kruvaziyer durakları ile değil Trans-Karayip uçuşlarıyla yeryüzü cenneti adalarda günler ve geceler.. Bob Marley’in Jamaika’sı ve Che Guevara’nın Küba’sı.. Reggae, Ça Ça ve Rumba.. At sırtında Küba puro çiftlikleri.. Dünyanın bir ucunda Türk adında Turcs & Caicos..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
MİSTİK PERU ve KOLOMBİYA
Machu Picchu'dan Nazca Çizgileri'ne Kutsal İnka Toprakları ve Kolombiya

Festivalleri, gizemleri ve yüzyıllardır süren gelenekleriyle baş döndüren ülke Peru.. Güney Amerika’nın en büyük kum tepeleri ve gözyaşlarından doğan mucize Huacachina.. TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA palmiye ağaçlarıyla kaplı yemyeşil Ica vahasında konaklama.. Özel planör uçaklarla Nazca Çizgileri ve antik dev figürlerin öyküsü.. Asırlarca bulunamayan dünya harikası Machu Picchu.. Cam tavanlı trenle Kutsal Vadi.. Sürat botlarıyla Ballestas Adaları.. Mistik İnka toprakları..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
EKVADOR ve GALAPAGOS ADALARI
Ütopik Bir Tabiat Masalsı Bir Seyahat (Ekvador & Kolombiya)

Dünya’nın tam ortası Ekvador’dan dünyanın en sıra dışı coğrafyası Galapagos Adaları’na nefes kesen bir kültür ve doğa keşfi.. Güney Amerika’nın en eski başkenti Quito.. Ekvator Anıtı ve ‘0’ enlemi.. Galapagos’un ütopik tabiatı.. Volkanik adalar, dev kaplumbağalar ve ilginç deniz canlıları.. El değmemiş koylara bot safarileri.. Koruma alanlarında gözlem gezileri.. Cotopaxi Volkanı ve And dağlarının aynası Limpiopungo lagünü.. Büyük okyanusun bembeyaz kumsalları, vahşi yaşam ve Darwin’in adaları..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
DÜNYANIN UCUNDA PATAGONYA
Ateş Toprakları Mavi Ülke (Los Cauquenes'de Konaklama)

Dünyanın en ıssız coğrafyalarından Patagonya ve Macellan boğazının ateş toprakları.. Jule Verne’nin izinde Dünyanın Ucundaki Fener ve Dünyanın Ucundaki Tren ile seyahat.. Kaşifler ve keşifler.. Arjantin Patagonyası’nın incisi El Calafate ve efsanevi buzul Perito Moreno.. Pumalardan kondor kartallarına Torres del Paine ve vahşi Şili Patagonya’sı.. Katamaran ile Beagle Kanalı ve Martillo adasının penguen kolonileri.. Baş döndüren yeryüzü cenneti Mirador Saltı Grande.. Dünyanın ucunda Patagonya..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KOLOMB'UN ADALARI
Bahamalar & Dominik Cumhuriyeti & Porto Riko

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA ile Kolomb’un adaları.. Bahamalar’dan mavi yolculukla başlayıp Karayip uçuşlarıyla Dominik ve Porto Riko’yu buluşturan efsanevi bir deneyim.. Ortaçağdan yakınçağa seyrüsefer.. Yeni Dünya’nın ilk mabetleri.. Bahama kumsalları ve Dominik adalarında Karayip keyfi.. Tropik ormanlarda safariler, kahve çiftlikleri, kakao ve rom.. El değmemiş bereketli ada Porto Riko.. Sürat tekneleri ile Saona.. Güney Florida ve Miami.. Coğrafi Keşifler rotasında Bahamalar, Dominik ve Porto Riko..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KAYIP DÜNYA VENEZUELA
Keşfedilmeyen Güney Amerika (Waroa Kabilesiyle Buluşma)

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA vahşi Venezuela.. Waroa kabilesiyle pirana avı, yağmur ormanlarında hamak konaklaması ve dünyanın en gizemli yeri Kuvars Dağı’na (Roraima) helikopter uçuşu.. Kanolarla Canaima.. Orinoco deltası ve Anakonda safarisi.. Dünyanın en yüksek çavlanı Angel Şelalesi.. El değmemiş Karayip adası Margarita’da deniz, kum ve güneş.. Baş döndüren tabiatta doğa yürüyüşleri.. Caracas ve Ciudad Bolivar.. Keşfedilmemiş bir Karayip kayıp dünya Venezuela..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
KAHVE KOKULU KOLOMBİYA
Hasat Zamanı Kolombiya Kahve Vadileri ve Cartagena'da Karayip Yolculuğu

TÜRKİYE’DEN İLK DEFA ve SADECE MATİLDA’DA Kolombiya kahve vadileri ve Cartagena’da Karayip yolculuğu.. 4x4 jiplerle sisli patikalar ve mum palmiyeli ormanlar.. Geleneksel kahve çiftliğinde konaklama ve vahşi doğanın huzuru.. Pastel renkli evler ve kolonyal mimari.. Yer altında tuzdan dünya Zipaquira.. Guatavita ve El Dorado efsanesi.. Kolombiya Şamanizmi’nin izinde Altın Müzesi.. And dağları eteğinde at sürüşü.. Getsemani’nin salsa barları.. Belgesel tadında bir fincan Latin keyfi..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
PASKALYA ADASI ve EGZOTİK AMERİKA
Şili-Arjantin-Kolombiya (Tunu Ahi Seremonisi)

Pasifik Okyanusu’nda sırlarla dolu ıssız bir ada.. Gizemli dev heykeller ve aydınlanmamış karanlık bir tarih.. Esrarengiz Moai heykelleri ve eski çağ gelenekleri.. Tapınaklar, kutsal tören alanları ve totemler.. Volkanlar ve kül kolonileri.. James Cook’un seyir defteri.. Uzun kulaklar ve kısa kulaklar.. Arkeoastronomi.. TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA GEZGİNLERİNE ÖZEL: Tunu Ahi seremonisi.. Rapa Nui kehanetleri.. Mavi okyanusun beyaz kum mercanına karıştığı Anakena..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
SAKLI KARAYİPLER
Panama-Kosta Rika-Nikaragua

Tropik havasıyla Panama.. Zümrüt yeşili Kosta Rika.. Duman tüten volkanlar ve Nikaragua’nın külleri.. Kahve ve kakao tarlaları.. Altın madenlerinin izinde eski sömürge şehirleri.. Okyanuslarla çevrili göller, adacıklar ve nadide doğa parçaları.. Karayip mutfağından gurme lezzetler.. Issız ada Ometepe.. Embara kabilesiyle buluşma.. Masaya yanardağına gece safarisi.. Panama Kanalı treniyle yağmur ormanları.. Bembeyaz kumsallar turkuaz lagünler.. Karayipler’in cennet köşesi ada ülkelerine sıcacık bir yolculuk..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
LATİN TRİO
Brezilya-Arjantin-Uruguay (Latin Gurmesi ve Tango ile Samba Geceleri)

Karnavalı aratmayan Brezilya geceleri, sokak tangolarıyla Arjantin ve huzur dolu Uruguay.. Baş döndüren bir doğa harikası Iguazu Şelaleri.. Sugar Loaf tepesine teleferik.. Kurtarıcı İsa eteklerinde Rio’nun diğer yüzü favelalar.. Nostaljik tramvayla Santa Teresa.. Eva Peron’un mezarı.. Film tadında Colonia del Sacramento.. Latin gurmesi: Brezilya’da Feijoada, Arjantin’de Asado, Uruguay’da Çivito.. Efsanevi Copacabana plajı.. Jeeplerle Tijico yağmur ormanları.. Tangodan sambaya Latin Trio..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
Tailormade
ANDLAR'IN SIRLARI
Bolivya & Şili & Paraguay & Brezilya (Samaipata'da Arkeo-Safari)

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve SADECE MATİLDA’DA sıra dışı bir rota ve sıra dışı bir keşif.. Bolivya’nın Küçük İsviçre’si Samaipata ve Fuerte’de Tanrıların Arabaları.. Bolivya Doğu Ovaları ezgisi Camba notalarıyla yağmur ormanları ve Las Cuevas Şelaleleri.. Dünyanın en kurak çölü Atacama.. Yer ile göğün aynası Uyuni.. Titicaca Gölü ve Andlar’ın son bekçileri.. Sekiz bin yıllık And sofrası Pachamanca.. İnkalar’ın izinde Tiwanaku.. Pablo Neruda, Simon Bolivar ve Latin devriminin izleri.. Melon şapkalı kadınlar.. Andlar’ın sırları..
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
İletişim

Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 NİDAKULE Kat: 7 Göztepe/İstanbul
Telefon:          +90 216 468 88 30
Fax:                   +90 216 357 02 32
E-posta:           [email protected]

E-Bülten